MÖBLER / Bord / Skrivbord 6194459
nr 619 4459
Skrivbord
1880-tal, längd: 120, djup: 60, höjd: 76
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 18 januari 2010
kl 17:47:09
950 kr
900 kr
1.100 kr
1.300 kr